O firmie

Krótko o BAASA

BAASA ACOUSTICS jest firmą, która powstała w 2011 r. i oferuje profesjonalne usługi z zakresu akustyki i wibroakustyki. Od początku swojej działalności dbamy aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie i jak najlepszej jakości.

Dysponujemy profesjonalnie wyszkolonym i doświadczonym zespołem specjalistów w zakresie akustyki. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu najlepszych producentów. Najwyższa jakość świadczonych usług wynika także ze stałej współpracy z firmami oraz jednostkami naukowymi w Polsce jak i za granicą.

Potwierdzeniem tego są liczne zrealizowane i ciągle realizowane tematy na rynku polskim, a także europejskim.

Firma BAASA Acoustics powstała nie tylko by oferować swoje usługi ale także by promować i upowszechniać fachową wiedzę z zakresu akustyki.

Aktualnie Laboratorium Badawcze BAASA Acoustics jest na etapie wdrażania akredytacji w oparciu o normę PN-EN ISO/IEC 17025 w Polskim Centrum Akredytacji (http://www.pca.gov.pl/).

Na naszych stronach oferujemy kompleksowe usługi z dziedziny akustyki środowiskowej i budowlanej oraz wibroakustyki w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do współpracy architektów projektantów oraz inne firmy i organizacje, które chciałyby skorzystać z usług fachowców.

Jeżeli są Państwo zainteresowani częścią akustyki, której nie opisano na naszych stronach prosimy o Kontakt.